nadmorski spacer po plaży tytuł strony noclegów w Wiciu ramka adresu

Ul. Wczasowa 10

76-150 Wicie k/Darłówka

Tel. 607 930 592

tło nawigacji
Strona Główna Nasze Domki Galeria Atrakcje Cennik Kontakt

Otoczona lasami, bezkresnymi polami i łąkami oraz sąsiednimi wodami jeziora Kopań będącym ostoją ptactwa wodnego NATURA 2000 z własną bazą noclegową na którą składają się domki letniskowe, pensjonaty, kwatery i noclegi prywatne stanowi interesującą alternatywe wypoczynku dla gości poszukujacych ciszy, odpoczynku od dużych aglomeracji miejskich, przebywania na łonie przyrody, entuzjastów wycieczek pieszych i rowerowych oraz amatorów wędkarstwa i sportów wodnych.


W samej miejscowości Wicie znajdziemy szeroki wybór obiektów gastronomicznych wszelkiego typu poczynając od restauracji a kończąc na barach i kioskach które to oferują smaczne posiłki i przekąski dla całej rodziny. Wicie jest geograficznym środkiem polskiego wybrzeża. Naprawdę warto odwiedzić nadmorską miejscowość Wicie oraz domki letniskowe Delfin. Turyści co roku wracają do tego niezwykłego miejsca spragnieni wypoczynku, spokoju, relaksu i niepowtarzalnego nadmorskiego klimatu gdzie w rodzinnym gronie spędzają wakacje.

Miejscowość sama w sobie oferuje szereg atrakcji. W sezonie organizowane są Festyny połączone z jarmarkiem ekologicznym na którym to można nabyć zdrowe, naturalne produkty miejscowych gospodarzy. Organizowany jest też Międzynarodowy Bieg Po Zdrowie, który co roku przyciąga rzesze uczestników. Wicie posiada też własne Mini Zoo szczególnie atrakcyjne dla dzieci. Przez miejscowość przebiega interesujący turystycznie nadmorski szlak rowerowy. Bardziej wymagający goście udać się mogą do niedalekich miasteczek Darłowa i Jarosławca które oferują :


- latarnie morską w Jarosławcu i Darłówku.

- Szlaki kajakowe na rzekach Wieprzy i Grabowej.

- Aquaparki z morską, podgrzewaną wodą w Jarosławcu i Darłówku.

- Rejsy na połowy morskie z Jarosławca i Darłówka.

- Wycieczki promem na wyspy bałtyckie i do Szwecji.

- Tramwaj Wodny w Darłowie.

- Zamek Książąt Pomorskich w Darłowie .

- Klif w Jarosławcu.

- Coroczne zloty zabytkowych pojazdów militarnych w Darłówku.


ramka foto atrakcje foto Jarosławiec latarnia morska foto Darłówek wejście do portu foto Jarosławiec port na plaży ramka zdjecia atrakcje 2 foto koni na łące w Wiciu foto jeziora Kopań foto wiosenne pole miejscowości wicie

oraz wiele innych, więc każdy znajdzie coś dla siebie i swojej rodziny co uczyni wymarzone wczasy jeszcze bardziej atrakcyjnymi.

Wicie to letniskowa miejscowość nadmorska w pobliżu Darłowa i Jarosławca szybko się rozwijająca, która to dzięki atrakcyjnej lokalizacji pretendować może do często odwiedzanych przez turystów ekologicznych kurortów nadmorskich.

Delfin © 2005 - 2017